Alarmy

Alarmy a zabezpečovací systémy

: Produkce Jablotron Alarms a.s.

Zabezpečovací systém Jablotron Oasis umí :
Komunikovat až s 50 bezdrátovými detektory
K ústředně alarmu Oasis lze připojit až 30 drátových čidel
Bezdrátové periferie jsou napájeny z lithiové baterie s životností cca 3 roky.
GSM komunikátor umí zavolat až na 8 čísel a poslat sms
Systémy Jablotron je možné ovládat mobilem a z internetu přes webové stránky www.gsmlink.cz nebo pomocí softwaru O Link
Oasis lze dělit na sektory A, A+B, A+B+C
Je možné vytvořit další tzv. podsystém. Jedna ústředna je hlavní a druhá podřízená. Tak je možné přiřadit dalších 50 detektorů. Podřízena ústředna hlásí nadřízené poplachy, poruchy a vybité baterie. Nadřízená ústředna může ovládat podřízenou nebo oba systémy mohou být ovládány nezávisle
Oasis umí při poplachu pořídit snímek z hlídaného prostoru pomocí bezdrátového kamerového detektoru.
Detektory s imunitou proti zvířatům umí hlídat prostory, kde se pohybuje pes nebo kočka a přitom zachytit pohyb zloděje.
GSM bezpečnostní kamera EYE-02 umí spolupracovat s bezdrátovými detektory určenými pro alarm Jablotron Oasis.

replica rolex watch sale

Prostorová ochrana

Nejčastější způsob hlídání pohybovými detektory PIR, které střeží vnitřní nebo venkovní prostory. Detektory snímají pod úhlem od 90 do 120 stupňů, do vzdálenosti až 12 m.

Prostorová čidla pracují na principu detekce tepleného pozadí v hlídaném prostoru. Laicky řečeno reagují na pohybující se teplokrevné živočichy.

Jablotron vyrábí detektory kombinující infrapasivní detektory PIR v kombinaci s mikrovlnnými detektory MW. Detektor v případě narušení čeká na potvrzení pohybu detektorem mikrovlnným, a poté vyhlásí poplach. Tento typ čidla je vhodný do prostor s vysokou pravděpodobností falešného poplachu (větrané garáže apod.).

Plášťová ochrana

Tento typ ochrany se používá v prostorách, kde není možno provozovat prostorovou ochranu nebo jako doplňkovou ochranu pro zvýšení zabezpečení domu

V podstatě chráníme plášť domu. Pro tento účel se používají detektory otevření na okna a dveře, tzv. magnetické kontakty a dále detektory tříštění skla GBS.

Dům je možno rozdělit do sektorů, kdy plášťovou ochranu necháme aktivovanou v noci a prostorovou ochranu máme vypnutou v těch prostorách, kde nechceme, aby nás omezovala. To platí především u zabezpečení přízemních domů.

Detektory u plášťové ochrany můžeme přiřadit do sektoru A a detektory prostorové ochrany do sektoru B. V okamžiku opuštění domu aktivujeme oba sektory s prostorovými detektory a magnetickými kontakty a čidly GBS.

Jablotron nabízí nadstandardní záruku 5 let, bezplatnou opravu i po záruce !