Projekt OKO1

:: Bezpečnostní projekt OKO1 – aktivní systém ochrany po celém území ČR

S bezdrátovým zabezpečovacím systémem Jablotron Oasis získáte hlídání na půl roku zdarma.

Popis projektu OKO1 a služby „Hlídání zdarma“

Nabízíme Vám možnost připojení Vašeho objektu na 6 měsíců zdarma na pult centralizované ochrany PCO. Tato služba je poskytována s každým novým i stávajícím systémem Jablotron Oasis. Princip funkce je takový, že do ústředny zabezpečovacího systému vložíme sim kartu, kterou dodal výrobce a kterou nově aktivujeme u provozovatele PCO. Ten bude následně náklady spojené s provozem karty hradit po dobu bezplatného hlídání objektu. V nákladech jsou hrazeny datové přenosy, 20 sms měsíčně a paušál Odepiš od Vodafonu. Během následného provozu komunikuje alarm s pultem PCO. Odesílány jsou všechny události v systému (zajištění, odjištění, výpadek el. sítě, poplachy apod.). Zároveň se provádí kontrola spojení PCO s Vaším zabezpečovacím systémem. Tato kontrola je periodicky prováděna každých 15 minut a tím je zajištěna vysoká odolnost při poruše nebo pokusu o zarušení radiového prostoru pomocí např. rušičky gsm signálu. Pokud nepřijde informace z gsm komunikátoru v ústředně na dispečink PCO, provozovatel PCO na tuto událost zareaguje. Pro ilustraci uvádíme, že klasické telefonní komunikátory provádí kontrolu spojení s PCO jen 1x za 24 hodin. Náklady na datovou komunikaci vycházejí měsíčně na cca 50-60 Kč. Komunikace probíhá přes mobilní síť gsm pomocí datových přenosů GPRS. Existuje i záloha pro případ výpadku GPRS komunikace.

Co získáte aktivací služby na půl roku zdarma

Nepřetržitý dohled nad zabezpečeným objektem agenturou SV Agency
SIM kartu sítě Vodafone pro spojení mezi PCO a komunikátorem Oasis
Komunikaci mezi zabezpečeným objektem a pultem centrální ochrany
Zvýhodněné pojištění domácnosti u pojišťovny Kooperativa

OKO1 je zabezpečovací systém, který Vám nabízí

Profesionální ochranu domova či provozovny proti vyloupení či požáru
Možnost ovládat spotřebiče (topení, žaluzie apod.) z mobilu nebo Internetu
Předávání volitelných informací majiteli na mobilní telefon (až 8 tel. čísel)
Vzdálený přístup do systému a jeho ovládání mobilem nebo z Internetu
Automatické hlášení požadavků na údržbu
Instalaci bez kabelů šetrnou k interiéru

Fotografie sady prvků systému Oasis

Systém Oasis je stavebnicový a lze jej kdykoliv rozšiřovat až do počtu 50 periferií.

Partneři projektu

Partnery projektu je firma Jablotron s.r.o. (výrobce systému), firma Jan Slivka (montážní firma), SV Agency s.r.o. (provozovatel PCO), Vodafone (provozovatel sítě GSM), pojišťovna Kooperativa.

Co je služba Střežení plus, která je poskytována zdarma na 6 měsíců

Je to nejkvalitnější služba pultu centralizované ochrany OKO1 a právě ta je nyní nabízena k vyzkoušení na 6 měsíců zdarma. Při této službě je výjezd zásahového vozidla při poplachu automatický. Zásahová skupina může být vybavena klíčem k objektu. Je-li objekt narušen pachatelem, je výjezd zásahového vozidla zdarma. Tato služba nabízí zdarma i 2 výjezdy na falešný poplach během 6 měsíců. Máte tak možnost si zásah u Vás doma „vyzkoušet na vlastní kůži“. Systém je dodáván se SIM kartou Vodafone, která je aktivována při instalaci. Přenosy na PCO včetně 30 SMS do všech sítí GSM nejsou v režimu 6 měsíců Hlídání zdarma zpoplatněny. Ani za komunikaci systému na pult tedy v režimu na zkoušku nic neplatíte.