Bezdrátové alarmy Bezdrátový minialarm Drátové alarmy Projekt OKO1 Úvodní strana

GSM alarm Jablotron Azor

:: Novinka GSM minialarm Azor

Bezdrátový systém Azor do malých objektů
GSM minialarm Jablotron Azor byl vyvinut Jablotronem pro ty uživatele, kteří mají problém s ovládáním a obsluhou alarmu a zapamatováním kódů. U Azora byla obsluha systému natolik zjednodušena, že i malé děti a senioři jej bez jakéhokoliv problému a stresu zvládnou. Základní jednotka - centrála systému je skryta v domě nebo v bytu a u vchodu se umístí bezdrátová čtečka, která má shodný design jako vypínač na světla. Pouhým stiskem tlačítka a přiložením čipu, který je naučen z výroby, je možné alarm zapínat a vypínat. Tento úkon je navíc potvrzen zvukovým signálem čtečky a dále může být odchod akusticky odpočítáván. Při příchodu je možné zapnout akustické upozornění při otevření dveří a rovněž zvukový signál, který má uživatele upozornit na to, že je třeba jít ke čtečce a stiskem tlačítka vypni a přiložením čipu Azora vypnout. K systému Azor je možné zakoupit a naučit až 10 bezdrátových detektorů, včetně detektoru požáru.
Nastavení systému je jednoduché, stačí připojit základní jednotku systému přes USB kabel k počítači. Není třeba instalovat žádný software do počítače. Jednotka gsm alarmu se hlásí při připojení jako další disk, obdobně jako při připojení usb flash paměti. Spuštěním programu A-Link se zobrazí jednoduché a přehledné nastavení systému, kdy je možno měnit telefonní čísla, dobu poplachu, učit nové prvky apod.


Ovládání Azora bezdrátovou čtečkou
Na obrázku je patrné, jak jednoduché je ovládání Azora. Stiskem horního spínače (stejně jako když rozsvěcujete světlo) a přiložením čipu zajistíte byt či dům a stiskem spodního a opětovným přiložením čipu odjistíte - Azor vypne střežení.
optimalizace PageRank.cz
(c) 2001-2010 Alarmy - Jan Slivka. Všechna práva vyhrazena. Design

Design downloaded from FreeWebTemplates.com
Free web design, web templates, web layouts, and website resources!